منابع PTE
منابع PTE محدود هستند که ما در مقاله زیر میخواهیم چند منبع رایگان برای آزمون PTE به شما عزیزان معرفی کنیم که با بهره گیری از این منابع بتوانید خود را برای آزمون آماده کنید. این روزها آزمون  PTE بسیار مورد قبول قرار گرفته و کشور های زیادی از جمله استرالیا آن را به عنوان آزمون معتبر می پذیرند.از این رو کسب مدرک PTE برای کسانی که قصد مهاجرت و یا ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارند میتواند مفید واقع شود.منابع آزمون PTE

منابع آزمون PTE

دانلود کتابچه نکات کلیدی و راهنمایی های آزمون PTE

اگر دوست دارید یک منبع معتبر برای موفقیت در آزمون PTE داشته باشید و نکات مهم و کلیدی آزمون را نیز بشناسید بهترین منبع موجود دانلود PTE Academic Test Tips می باشد. در این کتابچه شما با انواع سوالات ، تعداد ، زمانبندی ، میانبر ها ، نکات کلیدی و روش های مدیریت زمان در آزمون آشنا می شوید. با مطالعه این PDF می توانید به راحتی با قوانین آزمون آشنا شوید و بدانید که از دید طراحان سوالات آزمون PTE چه مواردی برای شما مفید هستند و چه مواردی از اهمیت خاصی برخوردار نیستند.

برای مشاهده کلیک کنید.

ویدیو آموزشی آزمون PTE

اما دیدن فیلم در مود آزمون نیز بسیار مفید است. اگر دوست دارید در مورد آزمون PTE و مهارت های Reading, Listening , Writing, Speaking فیلم ببینید و از افرادی که در آزمون شرکت کرده اند و شرایطشان با خبر باشید بهتر است به لینک زیر بروید و ویدیو های منابع آزمون PTE را ببینید.

برای مشاهده ویدئو آموزشی کلیک کنید.

آزمون آزمایشی PTE

اگر آماده آزمون هستید و می خواهید بدانید در چه سطحی قرار دارید بهترین کار شرکت در آزمون آزمایشی PTE می باشد. برای شرکت در دوره های آموزشی PTE و یا آزمون های آزمایشی میتوانید با مجموعه Mypte تماس بگیرید.