تدریس خصوصی PTE

شرکت در آزمون PTE آکادمیک میتواند بهترین راه حل برای کسانی باشد که قصد مهاجرت به کشور استرالیا را دارند زیرا آزمون PTE میتواند جایگزین مناسبی برای آزمون آیلتس باشد. ما به اغلب داوطلبانی که نمیتوانند به هر دلیلی در آزمون آیلتس موفق شوند شرکت در آزمون PTE را پیشنهاد میکنیم . مجموعه Mypte  این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده است که با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی PTE و بهره مندی از اساتید مجرب مجموعه ما برای شرکت در آزمون PTE خود را آماده کنید.

آزمون PTE در ایران برگزار نمیشود در حالی که ۶ مرکز در کشور ما آزمون آیلتس را برگزار میکنند. در بین کشورهای نزدیک یا همسایه شما در کشورهای زیر شانس آزمون دادن را خواهید داشت:

  • آذربایجان: شهر باکو. هزینه آزمون در این شهر ۱۷۰ دلار آمریکا است که با یک حساب سرانگشتی حدود ۶۸۰ هزار تومان خواهد شد. به این هزینه قیمت بلیط رفت و برگشت حدود ۱٫۵ میلیون تومانی و هزینه هتل را هم اضافه کنید!
  • کردستان عراق: در شهرهای اربیل و سلیمانیه هم این شانس را دارید که در آزمون PTE شرکت کنید. هزینه آزمون در کردستان عراق ۲۱۰ دلار آمریکا یا حدود ۸۴۰ هزار تومان است. به یاد داشته باشید که پروازهای تهران به کردستان عراق به شدت گران هستند و فقط برای پرواز رفت باید چیزی حدود ۲٫۵ میلیون تومان کنار بگذارید!
  • لبنان: شهر بیروت. در این شهر برای آزمون باید ۱۸۵ دلار یا ۷۴۰ هزار تومان بپردازید. برای هزینه های بلیط هم حدود ۲ میلیون تومان کنار بگذارید.
  • ترکیه: شهرهای استانبول، آنکارا، دنیزلی و آدانا. در ترکیه شما باید ۴۶۵ لیر یا حدود ۵۰۰ هزار تومان برای آزمون بپردازید و هزینه های سفر به ترکیه هم که مشخص است.

بزگترین مزیت آزمون PTE نسبت به آزمون آیلتس به اعلام نتایج مربوط میشود نتایج آزمون آیلتس طی ۱۳ روز اعلام میشود هرچند که اعلام شده نتایج آزمون PTE طی ۵روز به دست شما خواهد رسید اما از ۲۰۱۳ بیش از ۸۵% داوطلبان نتایج خود را طی فقط ۲ روز دریافت کرده اند.

شما عزیزان میتوانید جهت شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی PTE  با مجموعه Mypte تماس بگیرید.