تدریس خصوصی تافل

آزمون تافل(TOEFL) حروف اول عبارت Test of English as a Foreign Language به معنای «آزمون انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی» می باشد. تافل یکی آزمونهای بین المللی زبان انگلیسی است که توسط موسسه ETS دانشگاه پرینستون برگزار می شود. اولین بار در سال ۱۹۶۴ میلادی برگزار شد. آزمون تافل شامل ۴ مهارت خواندن، گوش دادن، سخن گفتن و نوشتن است. این آزمون در سراسر دنیا به ۳ شکل CBT, PBT و iBT برگزار می شود. مدت اعتبار مدرک این آزمون ۲ سال می باشد. شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی TOEFL برای افرادی مناسب است میخواهند دوره آموزشی خود را در مدت زمان نسبتا کوتاهی به پایان رسانند.

کلاس های تدریس خصوصی TOEFL با توجه به سطح فعلی شما و نمره مورد نظرتان در آزمون تافل برنامه ریزی و مشخص می شود. لازم است در ابتدای دوره تعیین سطحی از شما گرفته شود و سطح کنونی تان مشخص گردد و با توجه به سطحتان و نمره مورد نظراتان تعداد جلسات برایتان از سوی مشاورین ما تعیین گردد. تعداد جلسات برای آمادگی آزمون تافل عموما ۲۰ الی ۷۰ جلسه در بهترین و بدترین شرایط می باشد. طول و زمان هر جلسه آموزشی ۹۰ دقیقه می باشد و تعداد جلسات داخل هفته به توصیه مشاوران مجموعه Mypte   ۲ الی ۳ جلسه در هفته می باشد که البته بسته به نیاز و سلیقه شما قابل کم و یا زیاد شدن است.

تدریس خصوصی تافل

برای اطلاعات بیشتر راجب آزمون تافل مقاله تدریس خصوصی تافل را مطالعه کنید. مجموعه  Mypte با برگزاری دوره های تدریس خصوصی و نیمه خصوصی آیلتس و دوره های تدریس خصوصی PTE توسط اساتید مجرب آماده خدمت رسانی به شما زبان آموزان عزیز است .جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی TOEFL همچنین دوره تعیین سطح میتوانید با مجموعه تماس حاصل فرمایید.